Skip links

Google reklamları ile harekete geç!

Markanızı Dijital Dünyada harekete geçirip işinizi büyütüyoruz.

Google, %84 ile Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru. Aynı zamanda potansiyel müşterilerin ürün ve hizmetlere dair arama yaptığı ve satın alma süreçlerini etkileyen büyük bir platform.

Google Ads, işletmenizin dünyaya tanıtılmasını kolaylaştırır. Sunduğunuz ürün veya hizmetleri arayan müşterilere ulaşır, web site ziyareti, müşteri formu doldurma, alışveriş, telefon araması ve mağaza ziyaretleri gibi dönüşüm aksiyonları elde edersiniz.

Neden Google Reklamları?

Google Kullanıcıları hangi hizmetlere ilgi duyduklarını, ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google’da arar. Reklamınız, kullanıcıların ürün veya hizmetlerinizi aradığı sırada Google’da gösterilir. Doğru planlanmış reklamlarla kullanıcılar potansiyel müşterilere dönüşür.

Dünyaya açılın veya yerel pazarda kalın. Stratejinizi oluşturalım ve reklamlarınızı planlayalım. Ürün ve hizmetlerinize ilgi duyan kullanıcılar arama yaptığında karşısına çıkalım.

Dijitago Google Reklamları Web 02

Sizin için değerli sonuçlar elde edelim!

İşletmenize uygun bir bütçe ile; işletmenizin web sitesine yönlendiren aksiyonlardan, online satış, online rezervasyon, form doldurma, telefon araması alma ve mağaza ziyaretlerine kadar dönüşüm opsiyonlarını belirleyelim ve potansiyel hedeflerinize ulaşmanızda yardımcı olalım.

Dijitago Google Reklamları Web 04

Google reklamlarında başarının sırrı nedir?

Google reklam yönetimi uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Her marka, ürün veya hizmet için farklı reklam kurguları kullanmak gerekir.

Reklamların doğru bir strateji ile yayınlanması, takip edilmesi, optimize edilmesi ve sabırlı bir şekilde devam ettirilmesi başarıyı getirir.

– Stratejik reklam planlaması
– Doğru anahtar kelimelerin seçilmesi
– Negatif anahtar kelime kullanımı
– Hedef kitlenin belirlenmesi
– Etkili bir mesaj ve metin kurgusu
– Dönüşüm izleme kurulumu
– Bütçenin doğru kullanımı
– Güncel takip ve optimizasyon

Dijitago Google Reklamları Web 05

Google reklam sürecimiz nasıl işler?

Google reklamlarına başlamadan önce ürün ve hizmete dair detaylı bir araştırma süreci yürütürüz. Stratejimizi belirler ve ürün ve hizmetlerinizi tanımlayan anahtar kelime araştırması yaparız. Negatif kelimeleri belirler ve gereksiz aramalarının önüne geçeriz.

Anahtar kelime seçimleri sonrası potansiyel hedef kitlenizin bulunduğu konum, ilgi alanları, demografik bilgileri gibi detaylı çalışmalarla daha doğru bir kitleye ulaşmak için çalışmalar yaparız.

Tüm bu çalışmaları doğru kurguladıktan sonra; kampanya mesajı, reklam metni, yeniden pazarlama görselleri hazırlayarak reklamlardan maksimum sonuçları elde etmeye çalışırız.

Dijitago Google Reklamları Web 04

Doğru hedeflere ulaşmak için
Google'da harekete geçin!

İşinizi büyütmek, doğru müşterilere ulaşmak, satışlarınızı arttırmak için; Google'da harekete geçin!