Skip links

Website Tasarımı ile harekete geç!

İyi bir website ile Dijital Dünyada harekete geçin!

Dijital Dünyada yer almak için, kitlenizle iletişim kurduğunuz ve iyi tasarlanmış bir websiteye sahip olmanız gerekir.

İlgi çekici, işletmenizi, markanızı ve işinizi en iyi ifade eden website tasarımıyla markanızı harekete geçiriyoruz.

Web Tasarım Mobil Banner

Website tasarımı

Markanızı veya işletmenizi en iyi şekilde ifade eden görsel tasarıma ve içereklere sahip olan bir websitenizin olması dijital dünyaya girişte en önemli unsurdur. İster ürün veya hizmetlerinizi tanıtın ister online mağaza ile satış yapın. Potansiyel müşterilerinizin markanızla ilk temas kurdukları yer websitenizdir.

Görsel olarak iyi organize edilmiş, mobil ve masaüstü versiyonları iyi çalışan ve etkili içeriklerle geliştirilmiş website tasarımlarıyla potansiyel müşterilerinize ulaşıyor ve işletmeniz için değerli etkileşimler elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Dijitago Web Tasarım 06

Kurumsal website tasarımı

Kurumsal kimliğinize göre tasarladığımız; ürün, hizmet ve markanızı en doğru şekilde ifade eden görseller ve içeriklerle hazırladığımız kurumsal website tasarımı ile markanızı büyütüyoruz. 

Hazırladığımız websitenin tamamlanması ile birlikte, sayfa açılış süreleri, Google search console entegrasyonu (Google sayfa içerik tanımlamaları), temel seviyede sayfa SEO puanları gibi çalışmalarla websitenizi iyi çalışır bir şekilde teslim ediyoruz. 

Dijitago Web Tasarım 01

E-Ticaret website tasarımı

Marka kimliğinizi ve ürün yapınızı en doğru şekilde tanımlayan görsel ve içeriklerle woo commerce altyapılı E-Ticaret siteleri tasarlıyoruz.

Potansiyel müşterilerinizin ürünlerinize ulaşmasını ve alışveriş yapmasını kolaylaştıran, banner, ürün görsel ve ürün alt metinleri ile ilgi çekici bir online alışveriş sitesi tasarlayarak satışlarınızı arttırıyoruz.

E-Ticaret web site tasarım sürecinde;

  • Website tasarımı
  • Woocommerce altyapısı kurulumu
  • Türkiye ödeme sistemi kurulumu
  • Ürün kategori sayfaları
  • Ürün yüklemeleri
  • Ürün açıklamaları ve içeriklerinin yazılması
  • Google merchant center entegrasyonu
  • Google search console entegrasyonu
  • Facebook piksel entegrasyonu
  • Instagram mağaza açılışı

gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Dijitago Web Tasarım 05

Website tasarımı neden önemli?

Bir işletme veya markanın görünen yüzü kurumsal kimlik tasarımları, sosyal medya post ve içerik tasarımları ve website tasarımıyla kurulabilir. Eğer markanızı en iyi şekilde ifade eden, ziyaretçilere güven veren, ürün veya hizmetlerinizi en doğru ve sade bir şekilde anlatan bir websitesine sahipseniz markanızın büyümesi kaçınılmazdır.

İşletme ve markanızı büyütmek için doğru görsellerle ve doğru içeriklerle, google entegrasyonlu websiteleri tasarlıyoruz.

Dijitago Web Tasarım 04

Google aramalarda nasıl öne çıkabilirsiniz?

Bir websitesinin Google aramalarda öne çıkması için yalın, sade anlatımlara ve özgün içeriklere sahip olmalıdır. Aynı zamanda teknik olarak meta açıklamaları, site iç yazıları ve görsel kullanımları doğru şekilde kurgulanmalıdır.

Eğer ziyaretçileriniz sitenizde uzun zaman geçirip keyif alıyorlarsa Google organik aramalarda belli kelimelerde öne çıkmanız mümkün olabilir. Aynı zamanda blog yazıları gibi ürün veya hizmetlerinizi özgün şekilde ifade etmeniz doğru sonuçlara ulaşmanız için etkilidir.

Unutmayın dijital yolculuk uzun ve doğru adımlarla başırıya ulaşan bir süreçtir. Bu süreci doğru yönetmek için Dijitago ile iletişime geçin!

Google Ads Negatif Anahtar Kelime Nedir 02

Website tasarım sürecimiz nasıl işliyor?

Website tasarımı ile ilgili Dijitago’dan arayüz tasarımı veya wordpress altyapılı bir website tasarımı hizmeti alabilirsiniz.

Arayüz tasarımında sitenizin tüm sayfalarını ve işleyişini görsel olarak tasarlayarak çalıştığınız yazılım firmasına teslim ediyoruz. WordPress altyapılı bir site talebinizde ise hem tasarım hem sitenin altyapı kurulumu ve yayına alınması konusunda hizmetler veriyoruz.

Dijitago Web Tasarım 06

Websitenizi tasarlamak için
harekete geçin!

Markanızın karakterine ve ihtiyacına yönelik doğru yapıda geliştirilmiş website tasarımlarımızla dijital süreçlerinizi yönetiyor işinizi büyütüyoruz.