Skip links

Grafik Tasarım ile harekete geç!

Grafik Tasarım hizmetimizle markanızı harekete geçiriyoruz!

Grafik Tasarım ve görsel çalışmalar hedef kitleyi etkilemenin ve markayı büyütmenin en önemli yoludur.

Marka imajınızı ve marka hikayenizi yansıtan tasarımlarla müşterilerinize ulaşmanızı, markanızın daha prestijli şekilde konumlanmasını ve rakip markalar arasında öne çıkmasını sağlıyoruz.

Dijitago Grafik Tasarım Web 02

Logo Tasarım

Logo bir markanın kimliğini yansıtan en önemli görsel öğedir. Aynı zamanda marka için üretilen hikayenin sembolik bir temsilidir. Markaların kişiler tarafından akılda kalmasını ve algılanmasını sağlar. Renkler, şekiller, yazı tipleri de dahil olmak üzere logoyu oluşturan tüm unsurlar markanın mesajını doğru yansıtacak şekilde bir araya getirilmelidir.

Markanızın kurumsallığına, vizyonuna ve hitap ettiğiniz hedef kitlenize uygun logo tasarımlarımızla markanızı geliştiriyor, rakip markalar arasında öne çıkmasını sağlıyoruz.

Dijitago Grafik Tasarım Web 01

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik, markanın duruşunu ve karakterini temsil eden çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik çalışmaları etkili bir konsept dahilinde yapılan markalar daha profesyonel görünürler ve hedef kitleleri üzerinde güvenilir bir izlenime sahip olurlar.

Kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında; markanın logo çalışmasından renklerin belirlenmesine, ofis tasarımından tabela çalışmalarına, antetli kağıttan çalışan kıyafetlerine kadar ihtiyaç duyulan tüm çalışmaları bir konsept dahilinde hazırlıyoruz. Tamamlanan çalışmaları “kurumsal kimlik kılavuzu” ile bir araya getirerek markanın kimliğini oluşturuyoruz.

Dijitago Grafik Tasarım Web 03

Katalog, Broşür vb. Tasarımlar

Hedef kitlenize veya müşterilerine tanıtmak istediğiniz ürünleriniz mi var? Ya da portföyünüzde bulunan hizmetleri anlatmak ve hedef kitlenizle iletişime geçmek için bir katalog tasarımına mı ihtiyacınız var?

İster basılı, ister dijital ortamlarda yayınlanmak üzere ihtiyacınız olan katalog, broşür, el ilanı vb. tasarımları hazırlayıp işinizi büyütüyoruz.

Dijitago Grafik Tasarım Web 04

Ambalaj Tasarımı

Eğer fiziksel bir ürün üretiyorsanız ürününüzün kitlenizle ilk iletişim kurduğu yer ambalaj tasarımından geçer. Çünkü, dikkat çekici, bilgilendirici ve etkileyici ambalaja sahip ürünler rakip ürünler arasında öne çıkar ve daha kolay satılmasını sağlar.

Dikkat çekici ve bilgilendirici ve rakipleriniz arasında öne çıkan  ambalaj tasarımlarımızla ürünlerinizi geliştiriyor, satışlarınızı arttırıyoruz.

Dijitago Grafik Tasarım Web 05

Dijitago'dan projeler ve işler

Grafik tasarım hizmetimizle
harekete geçin!

Kitaptan dergiye, ofis tasarımlarından yönlendirmelere, kampanya indirim tasarımlarından web sitesi banner tasarımlarına kadar basılı veya dijital tüm grafik tasarım süreçlerinizi yönetiyor işinizi büyütüyoruz.