Skip links

Sosyal medya reklam yönetimi ile harekete geç!

Markanızı Dijital Dünyada harekete geçirip işinizi büyütüyoruz.

Sosyal Medya Reklamları doğru hedef kitleyle etkileşime geçmenin; ürün, hizmet ve içerik tanıtmanın en etkili yoludur.

Facebook, Instagram ve Linkedin reklamlarında doğru hedefleme ve ilgi çekici görsellerle marka ve ürünlerinizi tanıtarak, etkileşim ve satışlarınızı arttırıyoruz.

Dijitago Sosyal Medya Reklam Yönetimi 02

Instagram ve Facebook reklam yönetimi

Instagram, günümüzün en çok kullanılan sosyal medya platformu konumunda. Instagram işletme hesapları etkili ve sosyal bir karakterle yönetildiğinde doğru hedef kitlelere ulaşmak için büyük bir fırsat. Post, Reels, story ve mağaza reklamları gibi opsiyonlarıyla uygun bütçelerle iyi sonuçlar elde edilen reklamlar yayınlamak mümkün. Facebook Meta sayesinde Instagram, Facebook ve diğer platformlarda ve tercih edilen alanlarda reklamlar yayınlamak müşterilerle bağlantı kurmak için oldukça ideal.

Instagram reklamlarıyla sizin için en doğru kitle ve hedeflere odaklanıp ürün ve hizmetlerinizi tanıtıyor, etkileşim ve satış gibi işletmeniz için etkili eylemler elde etmenizi sağlıyoruz.

Dijitago Sosyal Medya Reklam Yönetimi 01

Müşterilerinizle bağlantı kurmak ve satış yapmak için Instagram reklamları

Hedefiniz ister potansiyel müşterilere ulaşmak olsun, ister online mağazanızdaki ürünleri satmak. Her işletme ve farklı hedeflere yönelik reklam formatlarıyla doğru kitlelere ulaşmak Instagram’da mümkün. Üstelik Facebook Piksel sayesinde web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları takip ederek yeniden pazarlama reklamlarıyla kitlenize tekrar ulaşmak oldukça iyi sonuçlar getiriyor.

Dijitago Sosyal Medya Reklam Yönetimi 03

Profesyonel iş Dünyasına ulaşmanın yolu Linkedin reklamları!

Eğer markanızı profesyonel iş dünyası içerisinde öne çıkartmak istiyorsunuz en etkili reklamlar için Linkedin Reklam modellerini tercih edebilirsiniz.

Her gün binlerce profesyonelin paylaşım yaptığı ve İş Dünyası profesyonelleriyle etkileşime girdiği sosyal medya platformu Linkedin’de markanızı, ürününüzü veya içeriğinizi öne çıkartarak işinizi büyütüyoruz.

Dijitago Sosyal Medya Reklam Yönetimi 04

Sosyal Medya Reklamlarında başarının sırrı nedir?

Sosyal Medya Reklam yönetimi uzmanlık gerektiren bir süreçtir. Her marka, ürün veya hizmet için farklı reklam kurguları kullanmak gerekir.

Reklamların doğru bir strateji ile yayınlanması, takip edilmesi, optimize edilmesi ve sabırlı bir şekilde devam ettirilmesi başarıyı getirir.

– Stratejik reklam planlaması
– Doğru hedef kitlenin seçilmesi
– Etkileşimi yüksel görsel tasarımı
– Etkili bir mesaj ve metin kurgusu
– Bütçenin doğru kullanımı
– Güncel takip ve optimizasyon

Dijitago Google Reklamları Web 04

Sosyal Medya Reklam sürecimiz nasıl işler?

Sosyal Medya reklamlarına başlamadan önce ürün ve hizmete dair detaylı bir araştırma süreci yürütürüz. Stratejimizi belirler ve ürün ve hizmetlerinizle etkileşime geçecek en doğru hedef kitleyi belirleriz.

Tüm bu çalışmaları doğru kurguladıktan sonra; kampanya mesajı, reklam metni ve reklam görsellerini hazırlayarak reklamlardan maksimum sonuçları elde etmeye çalışırız.

Doğru hedeflere ulaşmak için
Sosyal Medya Reklamlarıyla harekete geçin!

İşinizi büyütmek, doğru müşterilere ulaşmak, satışlarınızı arttırmak için; Sosyal Medya'da harekete geçin!